سومین جشنواره استانی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب) تمدید شد.

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند جشنواره ملی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب) در هفته پژوهش و فناوری، به شرح شیوه نامه ذیل در سال 1396 به منظور شناسایی سه ایده برتر از هر استان برگزار خواهد شد. متقاضیان تا تاریخ 13 آبان 96 فرصت دارند با تکمیل فرم ذیل و ارسال آن به صورت pdf به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ثبت نام نمایند. لطفا در قسمت subject ایمیل موضوع جشنواره و نام و نام خانوادگی ذکر شود.

شیوه نامه اجرایی جشنواره

فرم ثبت نام

 

نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات و ادوات بجنورد برگزار می شود.

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند: این نمایشگاه از 29 آبان لغایت 3 آذر 96 از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بجنورد برگزار می گردد. واحدهای فناور متقاضی حضور در این نمایشگاه می توانند جهت هماهنگی با واحد روابط عمومی یا مراکز تابعه در ارتباط باشند.

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند: این جشنواره با همکاری و حمایت بنیاد نیکو کاری جمیلی با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکارو انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی ایده های نو و برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی های فکری به ثروت، جشنواره دانشمندان جوان برگزار می شود. متقاضیان می توانند جهت نام نویسی و شرکت در این جشنواره، ایده خود را ارائه کنند تا مورد ارزیابی قرار گیرد. ایده هایی که در این جشنواره به تایید هیئت داوران برسند، از جوایز و تسهیلات بنیاد نیکوکاری جمیلی برای طی مسیر توانمند سازی ایده بهره مند خواهد شد.

هدف از این جشنواره ایجاد رونق فرصتهای ایده پردازی و نو آوری در زمینه های مختلف علوم پایه و نیز خلق فناوریهای نوین و کاربردی در این زمینه است.

http://ysa-persia.com/

برگزاری کارگاه آموزشی اصول مذاکرات تجاری"ویژه کسب و کارهای نوپا"

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند: این کارگاه آموزشی روز چهارشنبه در دو نوبت در سالن جلسات پارک علم و فناوری خراسان شمالی و مرکز رشد شیروان با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا، سازمان نظام صنفی رایانه ای و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی تسهیل برگزار خواهد شد.

مالیات بر درآمد حقوق کلیه کارکنان شاغل در پارکهای علم و فناوری

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع کلیه واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، در ماده (2) مقررات اجرایی ماده (9) قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات قید شده است: واحدهای پژوهشی، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری و شهرک های فناوری نسبت به فعالیت مذکور از تاریخ صدور مجوز توسط مدیریت پارک و نیز کارکنان شاغل در واحدهای یاد شده از معافیت موضوع ماده (13) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1372 و اصلاحات بعدی آن برخوردار خواهند بود. تشخیص فعالیت مرتبط با ماموریت واحدهای یاد شده و کارکنان شاغل در آن واحدهای مزبور برای اجرای ماده (9)  قانون با مدیریت پارک علم و فناوری می باشد. تاکید می شود که دامنه شمول این معافیت مالیاتی صرفا معطوف به درآمد واحدهای پژوهش، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری بوده و قابل تسری به سایر منابع مالیاتی از جمله مالیات حقوق نمی باشد. بنابراین حقوق کارکنان شاغل در واحدهای مورد نظر با رعایت مقررات مشمول مالیات بر درآمد حقوق خواهد بود.      

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

DgCheKhabar