نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات و ادوات بجنورد برگزار می شود.

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند: این نمایشگاه از 29 آبان لغایت 3 آذر 96 از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بجنورد برگزار می گردد. واحدهای فناور متقاضی حضور در این نمایشگاه می توانند جهت هماهنگی با واحد روابط عمومی یا مراکز تابعه در ارتباط باشند.

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند: این جشنواره با همکاری و حمایت بنیاد نیکو کاری جمیلی با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکارو انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی ایده های نو و برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی های فکری به ثروت، جشنواره دانشمندان جوان برگزار می شود. متقاضیان می توانند جهت نام نویسی و شرکت در این جشنواره، ایده خود را ارائه کنند تا مورد ارزیابی قرار گیرد. ایده هایی که در این جشنواره به تایید هیئت داوران برسند، از جوایز و تسهیلات بنیاد نیکوکاری جمیلی برای طی مسیر توانمند سازی ایده بهره مند خواهد شد.

هدف از این جشنواره ایجاد رونق فرصتهای ایده پردازی و نو آوری در زمینه های مختلف علوم پایه و نیز خلق فناوریهای نوین و کاربردی در این زمینه است.

http://ysa-persia.com/

برگزاری کارگاه آموزشی اصول مذاکرات تجاری"ویژه کسب و کارهای نوپا"

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند: این کارگاه آموزشی روز چهارشنبه در دو نوبت در سالن جلسات پارک علم و فناوری خراسان شمالی و مرکز رشد شیروان با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا، سازمان نظام صنفی رایانه ای و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی تسهیل برگزار خواهد شد.

مالیات بر درآمد حقوق کلیه کارکنان شاغل در پارکهای علم و فناوری

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع کلیه واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، در ماده (2) مقررات اجرایی ماده (9) قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات قید شده است: واحدهای پژوهشی، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری و شهرک های فناوری نسبت به فعالیت مذکور از تاریخ صدور مجوز توسط مدیریت پارک و نیز کارکنان شاغل در واحدهای یاد شده از معافیت موضوع ماده (13) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1372 و اصلاحات بعدی آن برخوردار خواهند بود. تشخیص فعالیت مرتبط با ماموریت واحدهای یاد شده و کارکنان شاغل در آن واحدهای مزبور برای اجرای ماده (9)  قانون با مدیریت پارک علم و فناوری می باشد. تاکید می شود که دامنه شمول این معافیت مالیاتی صرفا معطوف به درآمد واحدهای پژوهش، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری بوده و قابل تسری به سایر منابع مالیاتی از جمله مالیات حقوق نمی باشد. بنابراین حقوق کارکنان شاغل در واحدهای مورد نظر با رعایت مقررات مشمول مالیات بر درآمد حقوق خواهد بود.      

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

برخورداری شرکتها و موسسات دانش بنیان از مزایای قانونی مناطق آزاد

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، مطابق ماده 9 قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، به منظور ایجاد و توسعه شرکتهای دانش بنیان و تقویت همکاری های بین المللی اجازه داده می شود واحدهای پژوهشی و فناوری و مهندسی مستقر در پارکهای علم و فناوری و شهرک های فناوری در جهت انجام ماموریت های محوله از مزایای قانونی مناطق آزاد در خصوص روابط کار، معافیت مالیاتی و عوارض، سرمایه گذاری خارجی و مبادلات مالی بین المللی برخوردار گردند.

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

DgCheKhabar