مالیات بر درآمد حقوق کلیه کارکنان شاغل در پارکهای علم و فناوری

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع کلیه واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، در ماده (2) مقررات اجرایی ماده (9) قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات قید شده است: واحدهای پژوهشی، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری و شهرک های فناوری نسبت به فعالیت مذکور از تاریخ صدور مجوز توسط مدیریت پارک و نیز کارکنان شاغل در واحدهای یاد شده از معافیت موضوع ماده (13) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1372 و اصلاحات بعدی آن برخوردار خواهند بود. تشخیص فعالیت مرتبط با ماموریت واحدهای یاد شده و کارکنان شاغل در آن واحدهای مزبور برای اجرای ماده (9)  قانون با مدیریت پارک علم و فناوری می باشد. تاکید می شود که دامنه شمول این معافیت مالیاتی صرفا معطوف به درآمد واحدهای پژوهش، فناوری و مهندسی مستقر در پارک های علم و فناوری بوده و قابل تسری به سایر منابع مالیاتی از جمله مالیات حقوق نمی باشد. بنابراین حقوق کارکنان شاغل در واحدهای مورد نظر با رعایت مقررات مشمول مالیات بر درآمد حقوق خواهد بود.      

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

برخورداری شرکتها و موسسات دانش بنیان از مزایای قانونی مناطق آزاد

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، مطابق ماده 9 قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، به منظور ایجاد و توسعه شرکتهای دانش بنیان و تقویت همکاری های بین المللی اجازه داده می شود واحدهای پژوهشی و فناوری و مهندسی مستقر در پارکهای علم و فناوری و شهرک های فناوری در جهت انجام ماموریت های محوله از مزایای قانونی مناطق آزاد در خصوص روابط کار، معافیت مالیاتی و عوارض، سرمایه گذاری خارجی و مبادلات مالی بین المللی برخوردار گردند.

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

دستورالعمل طرح مشارکت مردم در راه اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستاها

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند، شرکت های دانش بنیان و شرکت های تولیدی، خدماتی، اقتصادی مستقر در مناطق روستایی استان به منظور ایجاد، تکمیل و توسعه انواع فعالیت های اقتصادی در مناطق روستایی می توانند از تسهیلات دستورالعمل طرح مشارکت مردم در راه اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستاها استفاده نمایند.

فایل مربوطه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

"روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

 

اطلاعیه جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن

منتشر شده در اطلاعیه ها

 

به اطلاع می رساند، جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بانک صنعت و معدن ۸ لغایت ۱۲ اسفند ماه ۹۴ برگزار می گردد. محور اصلی این جشنواره، ایده ها و طرح های نوآورانه در حوزه صنعت و معدن است که نمونه آزمایشگاهی یا نمونه نیمه صنعتی آنها ساخته شده باشد و شامل دو بخش نمایشگاه “کارآفرینان فناور و سرمایه گذاران کارآفرین” و “رویداد رقابت ایده های برتر” است. خروجی نهایی، طرح های برتری است که ضمن برخورداری از جوایز نقدی، امکان استفاده از تسهیلات کارآفرینی، حمایت و امکان جذب سرمایه گذاران خطرپذیر به منظور تجاری سازی طرح و تولید محصول و … را پیدا خواهند کرد.
از علاقمندان دعوت می شود به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و شرایط حضور در بخش نمایشگاهی با دبیرخانه جشنواره به شماره ۶۶۴۶۲۴۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

“روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی”

 

DgCheKhabar