اطلاعیه زمان برگزاری و ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع کلیه واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی می رساند: سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در روزهای 7 و 8 اردیبهشت ماه 96 در اصفهان برگزار خواهد شد. متقاضیان تا تاریخ 19 اسفند 95 فرصت دارند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.shtf.ir ثبت نام و از برنامه های جانبی رویداد بهره مند شوند.

اولین جشنواره تخصصی آب، اقتصاد مقاومتی، تجارب موفق برگزار می گردد.

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند: کلینیک تخصصی صنعت و معدن استان یزد با همکاری دستگاه های مرتبط با آب، در نظر دارد اولین جشنواره تخصصی آب، اقتصاد مقاومتی، تجارب موفق  را در سطح کشوری و بخش های نمایشگاهی و ارائه دستاورها و تجارب موفق برگزار نماید.

         اهداف جشنواره:

-         ایجاد موج فرهنگی آب در استان و تبدیل به یک باور عمومی

-         شناسایی شرکت ها، اشخاص و ... دارای تجارب موفق

-         ایجاد بانک اطلاعاتی از تجارب موفق و عرضه به مسئولات و تصمیم گیران استانی و کشوری

-         ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف در میان قشرهای مختلف جامعه

-         معرفی توانمندی­ها و تجارب شرکت کنندگان جهت مدیریت بهتر و ارتقاء سطح کیفی فعالیـت های اجرایی و پژوهشـی

          محور های جشنواره:

         تجارب موفق در:

-         باز چرخانی آب

-         مدیریت مصرف آب

-          بهره وری منابع آبی

-         استحصال منابع آبی

-         شناسایی منابع آبی جدید

-         استفاده از آب های غیرمتعارف

-          احیاء و تعادل بخشی سفره های آب زیرزمینی

 حوزه های  فعالیت شرکت کنندگان:

-         کشاورزی

-         صنعت

-         مصارف خانگی

-         تجاری و خدمات

گاه­ شمار جشنواره:

-         آخرین فرصت ثبت نام و ارسال درخواست: 20 فروردین ماه 1396

-         برگزاری جشنواره: نیمه اول اردیبهشت ماه 1396

        نشانی دبیرخانه جشنواره:

استان یزد، یزد، میدان معلم، ابتدای بلوار شهید پاکنژاد، اداره منابع آب حوزه مرکزی، دبیرخانه اولین جشنواره تخصصی آب، اقتصاد مقاومتی، تجارب موفق

          تلفن:                                                      37240082 - 035


          پایگاه اینترنتی جشنواره:                                  http://www.watef.ir/

          پست الکترونیک جشنواره:                               این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اولین جشنواره ایده و طرح های فناورانه در سطح ملی برگزار می گردد.

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند: دانشگاه پیام نور اولین جشنواره ایده و طرح های فناورانه را اردیبهشت 1396 در سطح ملی برگزار می کند. در این جشنواره ایده ها و طرح های فناورانه توسط دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه ها در سامانه ثبت ایده و خلاقیت به آدرس http://idea.pnu.ac.ir ثبت خواهد شد. ایده ها و طرح های ثبت شده در دو مرحله داوری و ارزیابی می شود تا از میان آن ها ایده ها و طرح هایی که قابلیت تجاری سازی دارند انتخاب شوند. حداکثر 50 ایده در مرحله اول داوری انتخاب می شوند و در روز برگزاری جشنواره در بخش فن بازار جهت جذب سرمایه گذار در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به نمایش گذاشته می شوند.   

جشنواره ایده های برتر با رویکرد رشد خلاقیت برای دانش آموزان پایه ششم تا نهم شهرستان شیروان برگزار می گردد.

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند، جشنواره ایده های برتر با رویکرد رشد خلاقیت توسط مرکز رشد شیروان و دبیرستان غیردولتی آروند برای دانش آموزان پایه ششم تا نهم این شهرستان برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند تا تاریخ 15 اسفند ماه 95 فرم ثبت نام ایده برتر را در سایت www.arvand2020.ir تکمیل و به همراه مستندات به دو آدرس ذیل تحویل نمایند.

به برگزیدگان این جشنواره جوایز نقدی، تسهیلات تجاری سازی در مرکز رشد شیروان و کمک بلاعوض جهت ساخت نمونه اولیه در قالب کانون شکوفایی خلاقیت اهداء خواهد شد.

آدرس1: شیروان، خیابان جنت، بین جنت 24 و رزاز، دبیرستان غیردولتی آروند

آدرس2: خیابان سعدی، بعد از چهارراه گلستان، طبقه فوقانی دفتر خدمات ارتباطی اکبری، مرکز رشد شیروان

برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته (ایران اگروتک)

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند،‌ ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته، به مدت ۴ روز از تاریخ 16 لغایت 19 آذرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

ارائه جدیدترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و تکنولوژی های شرکت های داخلی و خارجی در زمینه محصولات و فن آوری های کشاورزی و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی از جمله مهم ترین بخش های این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه، انواع تولیدات، ماشین آلات و ادوات کشاورزی، کود و سم و ماشین های سم پاش، خاک و کمپوست ارگانیک در کنار انواع محصولات ارگانیک و محصولات بهداشتی و درمانی طبیعی و گیاهی معرفی خواهد شد. همچنین در موضوع آبیاری، امکانات و سیستم ها نیز انواع لوله های پلی اتیلن، آبیاری تحت فشار، قطره ای و بارانی و تجهیزات مرتبط، همچنین استخرهای کشاورزی، انواع پمپ و لوازم و روش های آبیاری از مهمترین زمینه‌های حضور در ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این نمایشگاه و نحوه ثبت نام می توانند به نشانی      www.iranagrotech.com  مراجعه و یا با شماره های 88705923 و 88552907 و 88705956 تماس حاصل فرمایند.

DgCheKhabar