برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته (ایران اگروتک)

منتشر شده در اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند،‌ ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته، به مدت ۴ روز از تاریخ 16 لغایت 19 آذرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

ارائه جدیدترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و تکنولوژی های شرکت های داخلی و خارجی در زمینه محصولات و فن آوری های کشاورزی و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی از جمله مهم ترین بخش های این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه، انواع تولیدات، ماشین آلات و ادوات کشاورزی، کود و سم و ماشین های سم پاش، خاک و کمپوست ارگانیک در کنار انواع محصولات ارگانیک و محصولات بهداشتی و درمانی طبیعی و گیاهی معرفی خواهد شد. همچنین در موضوع آبیاری، امکانات و سیستم ها نیز انواع لوله های پلی اتیلن، آبیاری تحت فشار، قطره ای و بارانی و تجهیزات مرتبط، همچنین استخرهای کشاورزی، انواع پمپ و لوازم و روش های آبیاری از مهمترین زمینه‌های حضور در ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این نمایشگاه و نحوه ثبت نام می توانند به نشانی      www.iranagrotech.com  مراجعه و یا با شماره های 88705923 و 88552907 و 88705956 تماس حاصل فرمایند.

DgCheKhabar