نشست مشترک شوراهای علمی و فناوری، مراکز رشد و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد.

منتشر شده در بلاگ خبری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی، در این نشست دکتر پیله ور رئیس پارک ضمن قدردانی از همکاری موثر و سازنده اعضای شوراها در سال 95 بر توسعه نوآوری، فناوری، کارآفرینی و کمک به اشتغال دانش بنیان در استان تاکید کرد.

همچنین آقای فیض آبادی معاون فناوری و پشتیبانی و مدیران مراکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان شمالی نیز با ارائه گزارش عملکرد سال 95 برنامه های اجرایی سال 96 مطابق با برنامه راهبردی 5 ساله پارک را مطرح کردند.

گفتنی است : موضوع راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری، مجمع خیرین فناوری، جذب سرمایه گذار برای تجاری سازی فناوری های تولید شده توسط واحدهای فناور مراکز رشد بعنوان سه موضوع کلیدی حوزه فناوری پارک و استان مورد بررسی قرار گرفت.

خاطر نشان می گردد: با توجه به ظرفیت اعضای شوراها بر بهره مندی از ظرفیت دفتر امور اقتصادی و جذب سرمایه گذاری استانداری، سازمان های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان به منظور ارتباط  بین واحدهای فناور و سرمایه گذاران در راستای توسعه فناوری و کارآفرینی تاکید شد.

در این نشست که با حضور آقای پورعیسی رئیس سازمان برنامه و بودجه،آقای نیکدل مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی،معاونین دستگاه های اجرایی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها بعنوان اعضای شوراهای پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد، آیین نامه های کمیته های ذیل پارک جهت اجرا، ارزیابی و پایش برنامه راهبردی و  اجرایی پارک بررسی و تصویب و در پایان با اهداء لوح از تلاش اعضای شوراها قدردانی بعمل آمد.

DgCheKhabar