اولین رویداد "گپ فناورانه" با همکاری مرکز رشد شیروان در واحد صنعتی رب خرم برگزار شد.

منتشر شده در بلاگ خبری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان شمالی، این رویداد روز سه شنبه 23 آبان 96  به منظور افزایش همگرایی میان صنایع و متخصصین و دانشگاهیان و به میزبانی کارخانه رب خرم از واحد های مستقر در مرکز رشد شیروان برگزار شد.

دکتر فیض آبادی معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری خراسان شمالی با تبیین جایگاه خلاقیت و نوآوری در صنایع گفت: پارک علم و فناوری آمادگی دارد در راستای برگزاری نشست های مشترک بین متخصصین و صنایع حمایت و هماهنگی های لازم را انجام دهد.

مهندس هاتفی مدیر واحد صنعتی رب خرم در این نشست با بیان اینکه واحد تحقیق و توسعه این کارخانه با همکاری مرکز رشد شیروان آمادگی پذیرش و بررسی پروژه های مختلف در صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با اولویت فرآوری محصولات انگور، آلبالو، گیلاس، انار و گوجه فرنگی را دارد در خصوص همکاری در پروژه های نوآورانه که قابلیت تجاری سازی داشته باشند اعلام آمادگی کرد.

خاطر نشان می شود: در رویداد گپ فناورانه برای ایجاد شناخت متقابل واحدهای فناور و کمک به واحد تحقیق و توسعه کارخانه رب خرم واحدها با فرآیند تولید، نیازهای فناورانه این واحد صنعتی و لزوم توجه به نوآوری و خلاقیت در تولید آشنا شدند.

DgCheKhabar