منشور پارک علم و فناوری خراسان شمالی

منتشر شده در اطلاعات پارک

منشور پارک علم و فناوری خراسان شمالی

 

پارك علم و فناوري خراسان شمالی با هدف افزایش ثروت در جامعه از طریق توسعه اقتصاد دانش محور و ارتقاء فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت های حاضر در پارک و موسسه های متکی بر علم و دانش جهت ارتقاء سطح و کیفیت زندگی مردم استان، وظیفه خود می داند در راستاي اجراي سياستهای کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامه‎هاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در جهت حمايت منطقي و سامان يافته از انواع مؤسسات دانش محور حداكثر تلاش را بعمل آورد.

 

پارك علم و فناوري خراسان شمالی بر پايه چشم‌انداز راهبردي افزایش کارآفرینی و توسعه استان، افزایش توانمندی نخبگان استان در خلق ایده و صنعتی کردن آن، افزایش قدرت رقابت پذیری صنایع استان، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت حمایت از ایده های نو و فناورانه آغاز به فعالیت نموده است. امید است در آينده‌اي نزديك بتواند جلوه‌هاي درخشانی از مشاركت در فرايند خيزش و جهش صنعتي ايران اسلامي را به نمايش بگذارد.

 

مديران و کارکنان پارک علم فناوری خراسان شمالی با آگاهي از نقش منحصر به ‌فرد خويش، در راستای اجرای اهداف و چشم انداز پارک، با خود عهد بسته اند که به منظور پیاده سازی برنامه ها و تحقق اهداف دولت خدمتگذار در امر توسعه فناوری کشور با اعتقاد به رشد و گسترش فعالیتهای دانایی محور به عنوان یکی از ارکان رشد و توسعه در دنیای امروز، تحقق سه  اصل خلاقيت و نو آوري ، كارايي و هم افزايي ، ارتقاء كيفيت را سرلوحه مجموعه فعاليتهاي خود قرار داده و متعهد مي‎شوند كه:

 

1- ضمن داشتن روحيه مسئوليت‎پذيري و انتقادپذيري، خدمات مورد نياز مؤسسات را با دقت، سرعت، خوشروئي و تواضع در اختيار آنان قرار دهند.

2- در انجام فعاليتهاي خود به اصل بهبود مستمر توجه كرده و خلاقيت و نوآوري لازم را در جهت تحقق آنها اعمال نمايند.

3- همواره عدالت، انصاف و امانتداري را در تصميم‎گيريها و ارائه خدمات رعايت نمايند.

4- ضمن رعايت آراستگي ظاهري، محيطي پاكيزه و فضايي آرام را فراهم نمايند.

5- استفاده مناسب و مطلوب از اموال عمومي و جلوگيري از اسراف و مصرف بيهوده امكانات را سرلوحه كار خود قرار دهند.

6- نسبت به اهداف و انجام وظایف جهت تحقق دورنمای پارک احساس مسئولیت نمایند.

7- در جهت ايجاد فضائي مبتني بر مشاركت عمومي و سرشار از صميمت و اعتماد بين همكاران بكوشند.

8- رعایت موازین اسلامی، اخلاقی و زیست محیطی بعنوان شرایط اساسی توسعه کاربرد فناوریهای نوین برای ارتقای سطح و کیفیت زندگی مردم را سر لوحه کار خود قرار می دهند.

9- مسئولیت ارتقای شأن، منزلت و جایگاه سازمانی خود را با عزت و افتخار تعهد می نمایند.

DgCheKhabar